העניין הוא לא מסע האופניים, אלא סטלה

Posted on October 28th, 2012

How to buy Microsoft Office 2007 Home and Student 64 bit oem

Buy OmniGroup OmniOutliner Professional 3 mac 64 bit oem

United rental montreal

Buy Windows Server 2012 Standard 32 bit software

Adobe Photoshop Lightroom 6 64 bit

זה קצת דומה למצב עם כל אלה שרוצים לשבת עם סטלה כשהיא עוברת את הטיפולים הכימותראפיים. זה לא שהיא אינה מעריכה את כל ההצעות. אלא שפשוט לא מתאים לה שישבו איתה מספר אורחים בחדר הטיפולים.

אבל לאלה מכם שעדיין רוצים, יש דרך להצטרף.

מטרת מסע זה היא http://www.letras10.com/Where-can-i-buy-Autodesk-AutoCAD-Mechanical-2009-software Where can i buy Autodesk AutoCAD Mechanical 2009 software לא לשבור שיא ספורטיבי כלשהו. למרות ההמולה סביב המסע, אנחנו צריכים לזכור תמיד שהמסע הוא למען סטלה. ניסיון שבור את הסרטן, לא לשבור שיאים. אני אפילו מתכוון לעצור ב-9:00 בוקר למשך שעה כדי שנוכל להתפלל שחרית באלמוג ( http://www.smartsheds.ca/Purchase-Adobe-CC-2015-Master-Collection-software Purchase Adobe CC 2015 Master Collection software בתחתית כביש ירושלים Moving companies that pack http://torontomoverscompany.com/first-time-movers-checklist First time movers checklist ים המלח – לחצו כאן).

עצירה זו תוסיף שעה לסהכ שעות המסע, אבל זה בסדר מבחינתי.

כי בואו נודה על האמת. כולי תקוה שהקבה יתרשם מהמסע ומכמות האנשים התורמים צדקה למען החלמתה של סטלה. אבל אני חושב שהוא גם יתרשם מתפילה למען סטלה.

ואני חושב שלעשות הפסקת תפילה בסוג זה של מסע אופניים שתכליתו דווקא ההתמשכות הרציפה שלו זה משהו מאוד ישראלי שלא תמצא במסעות מקבילים בעולם. (אגב, במסע של אלין הם כן עושים הפסקות לתפילה.)

כאן הנקודה שכולם מוזמנים להצטרף אלינו. רק תודיעו לי מראש כי ביח שערי צדקמתכוונים לספק ארוחת בוקר במקום. (אתם יכולים לאכול את שלי, מכיוון שרוגעלך זה לא בדיוק המזון המתאים עבורי באמצע המסע).

ורוכבי האופניים המעוניינים לרכב איתי קצת – אתם מוזמנים לעלות איתי את ההר הגדול – 24 קמ – לירושלים. אני יודע שישנם מספר רוכבי אופני הרים המתכונים לעלות איתי קצת ואז לרכב חזרה לאלמוג על אחד משבילי המדבר הנהדרים באזור. זה יהיה כבר באור יום ויש שול רחב לכביש שם, כך שזה יהיה די בטיחותי. ומכיוון שהרכב שלכם יחנה בתחתית ההר, תהיה לכם רכיבה נהדרת חזרה לרכב.

אני המום מהתגובות למסע עד כה. זה נותן לי ולסטלה משהו הרבה יותר כייפי ומרגש להתמקד בו, במקום בטיפולים הכימותראפיים השבועיים. וככל שהתרומות זורמות מחברים שסטלה לא ראתה שנים ארוכות, זה מזכיר לה כמה אנשים יש שם בחוץ שחושבים עליה, מתפללים למענה ושולחים את אהבתם.

היא עברה לאחרונה שני טיפולים כימותראפיים חדשים ועד כה, ברוך ה‘, היא צולחת אותם בהצלחה. אם אתם נמצאים בנווה דניאל, אל תופתעו אם תראו אותה הולכת עם הכלבה שלנו או עובדת במשרד רופא השיניים, או אפילו אם היא מזמינה אתכם לארוחת שבת אצלנו. היא לא נותנת לסרטן להאט את הקצב שלה אפילו בקצת.

והדבר הטוב ביותר (לעניות דעתי)?

היא מעולם לא הפסיקה לחייך.

נהיה בקשר.

ירדן פרנקל, נווה דניאל

 

|

Share this article: Tell a Friend

Comments

Comments are closed.