העניין הוא לא מסע האופניים, אלא סטלה

Posted on October 28th, 2012

אנא לחצו כאן כדי לתרום למסע האופניים.

Methandienone is it legal
קיבלתי לאחרונה לא מעט מכתבים בדואל מרוכבים המעוניינים להצטרף למסע של מהר החרמון לנוה דניאל. למרות שאני באמת מעריך את רצונם לסייע, ברצוני להסביר מדוע אני דוחה אותם בנימוס ומציע אלטרנטיבה.

Alyn is a Great Ride for a Great Cause.

Buy dianabol powder
רכיבה מרמת הולן לבקעת הירדן בלילה עלול להיות מסוכן. למזלי, יש לי מספר חברים שתהיה להם משימה אחת ויחידה במשך 24 שעות: לשמור על בטיחותי. חבר אחד ירכב לפניי על קטנוע ווספה ועוד שלושה ברכב הליווי שישמור עלי מאחור, שיספקו לי בקבוקי מים, בגדים להחלפה וכל דבר נוסף שאזדקק לו. הם עושים זאת לגמרי בהתנדבות וניתחנו לפרטי פרטים את הלוגיסטיקה הנדרשת כדי שרוכב אחר יסיים בשלום מסע של 260 קמ.

אבל אנחנו לא יכולים להיות אחראים ולתת גיבוי לרוכבים נוספים במשך רוב המסלול. אני חוזר ומדגיש שאני כן מעריך את ההצעות, אבל המציאות מכתיבה שאסרב להן. אם אתם מעוניינים להשתתף במסע אופניים ממש מגניב, מאורגן, עם משתתפים רבים ולמען מטרה מעולה – אני ממליץ להצטרף למסע “גלגלי האהבה” למען ילדי אלי”ן. אני רכבתי במסע זה חמש פעמים וזו תמיד חוויה מדהימה. הם מתככנים ונותנים גיבוי למאות רוכבים שיכולות הרכיבה שלהם מגונות מאוד.

אבל המסע שלי זה לא אלין ואני פשוט לא יכול לתת לרוכבים נוספים להצטרף אלי כאשר אני חולף ביעף מעל רמת הגולן בחשיכה.

זה קצת דומה למצב עם כל אלה שרוצים לשבת עם סטלה כשהיא עוברת את הטיפולים הכימותראפיים. זה לא שהיא אינה מעריכה את כל ההצעות. אלא שפשוט לא מתאים לה שישבו איתה מספר אורחים בחדר הטיפולים.

אבל לאלה מכם שעדיין רוצים, יש דרך להצטרף.

מטרת מסע זה היא לא לשבור שיא ספורטיבי כלשהו. למרות ההמולה סביב המסע, אנחנו צריכים לזכור תמיד שהמסע הוא למען סטלה. ניסיון שבור את הסרטן, לא לשבור שיאים. אני אפילו מתכוון לעצור ב-9:00 בוקר למשך שעה כדי שנוכל להתפלל שחרית באלמוג (בתחתית כביש ירושליםים המלח – לחצו כאן).

עצירה זו תוסיף שעה לסהכ שעות המסע, אבל זה בסדר מבחינתי.

כי בואו נודה על האמת. כולי תקוה שהקבה יתרשם מהמסע ומכמות האנשים התורמים צדקה למען החלמתה של סטלה. אבל אני חושב שהוא גם יתרשם מתפילה למען סטלה.

ואני חושב שלעשות הפסקת תפילה בסוג זה של מסע אופניים שתכליתו דווקא ההתמשכות הרציפה שלו זה משהו מאוד ישראלי שלא תמצא במסעות מקבילים בעולם. (אגב, במסע של אלין הם כן עושים הפסקות לתפילה.)

כאן הנקודה שכולם מוזמנים להצטרף אלינו. רק תודיעו לי מראש כי ביח שערי צדקמתכוונים לספק ארוחת בוקר במקום. (אתם יכולים לאכול את שלי, מכיוון שרוגעלך זה לא בדיוק המזון המתאים עבורי באמצע המסע).

ורוכבי האופניים המעוניינים לרכב איתי קצת – אתם מוזמנים לעלות איתי את ההר הגדול – 24 קמ – לירושלים. אני יודע שישנם מספר רוכבי אופני הרים המתכונים לעלות איתי קצת ואז לרכב חזרה לאלמוג על אחד משבילי המדבר הנהדרים באזור. זה יהיה כבר באור יום ויש שול רחב לכביש שם, כך שזה יהיה די בטיחותי. ומכיוון שהרכב שלכם יחנה בתחתית ההר, תהיה לכם רכיבה נהדרת חזרה לרכב.

אני המום מהתגובות למסע עד כה. זה נותן לי ולסטלה משהו הרבה יותר כייפי ומרגש להתמקד בו, במקום בטיפולים הכימותראפיים השבועיים. וככל שהתרומות זורמות מחברים שסטלה לא ראתה שנים ארוכות, זה מזכיר לה כמה אנשים יש שם בחוץ שחושבים עליה, מתפללים למענה ושולחים את אהבתם.

היא עברה לאחרונה שני טיפולים כימותראפיים חדשים ועד כה, ברוך ה‘, היא צולחת אותם בהצלחה. אם אתם נמצאים בנווה דניאל, אל תופתעו אם תראו אותה הולכת עם הכלבה שלנו או עובדת במשרד רופא השיניים, או אפילו אם היא מזמינה אתכם לארוחת שבת אצלנו. היא לא נותנת לסרטן להאט את הקצב שלה אפילו בקצת.

והדבר הטוב ביותר (לעניות דעתי)?

היא מעולם לא הפסיקה לחייך.

נהיה בקשר.

ירדן פרנקל, נווה דניאל

 

|

Share this article: Tell a Friend

Comments

Comments are closed.