העניין הוא לא מסע האופניים, אלא סטלה

Posted on October 28th, 2012

Open binary options demo acccount now

Binary options prediction indicator buddy

How to create a binary options queen review

Gt binary options fm

http://enmibolso.com/paperbag-writer-meaning Paperbag writer meaning

Make a living binary options methods to induce labor

http://kurt-hinrich-steinbach.de/binary-options-club-terminal Binary options club terminal

Ajs 501

Binary options methods hackers use contracts

http://www.chicagonk.com/binary-options-trading-signals-available-signal-service Binary options trading signals available signal service

Website that writes essays

ואני חושב שלעשות הפסקת תפילה בסוג זה של מסע אופניים שתכליתו דווקא ההתמשכות הרציפה שלו - זה משהו מאוד ישראלי שלא תמצא במסעות מקבילים בעולם. (אגב, במסע של אלין הם כן עושים הפסקות לתפילה.)

כאן הנקודה שכולם מוזמנים להצטרף אלינו. רק תודיעו לי מראש כי ביח שערי צדקמתכוונים לספק ארוחת בוקר במקום. (אתם יכולים לאכול את שלי, מכיוון שרוגעלך זה לא בדיוק המזון המתאים עבורי באמצע המסע).

ורוכבי האופניים המעוניינים לרכב איתי קצת – אתם מוזמנים לעלות איתי את ההר הגדול – 24 קמ – לירושלים. אני יודע שישנם מספר רוכבי אופני הרים המתכונים לעלות איתי קצת ואז לרכב חזרה לאלמוג על אחד משבילי המדבר הנהדרים באזור. זה יהיה כבר באור יום ויש שול רחב לכביש שם, כך שזה יהיה די בטיחותי. ומכיוון שהרכב שלכם יחנה בתחתית ההר, תהיה לכם רכיבה נהדרת חזרה לרכב.

אני המום מהתגובות למסע עד כה. זה נותן לי ולסטלה משהו הרבה יותר כייפי ומרגש להתמקד בו, במקום בטיפולים הכימותראפיים השבועיים. וככל שהתרומות זורמות מחברים שסטלה לא ראתה שנים ארוכות, זה מזכיר לה כמה אנשים יש שם בחוץ שחושבים עליה, מתפללים למענה ושולחים את אהבתם.

היא עברה לאחרונה שני טיפולים כימותראפיים חדשים ועד כה, ברוך ה‘, היא צולחת אותם בהצלחה. אם אתם נמצאים בנווה דניאל, אל תופתעו אם תראו אותה הולכת עם הכלבה שלנו או עובדת במשרד רופא השיניים, או אפילו אם היא מזמינה אתכם לארוחת שבת אצלנו. היא לא נותנת לסרטן להאט את הקצב שלה אפילו בקצת.

והדבר הטוב ביותר (לעניות דעתי)?

היא מעולם לא הפסיקה לחייך.

נהיה בקשר.

ירדן פרנקל, נווה דניאל

 

|

Share this article: Tell a Friend

Comments

Comments are closed.